نوشته شده توسط : dr
 1. طراحی سایت شرکتی
 2. طراحی سایت فروشگاهی
 3. طراحی سایت تهران
 4. طراحی سایت
 5. طراحی وب سایت
 6. طراحی سایت شرکتی
 7. طراحی سایت فروشگاهی
 8. طراحی سایت تهران
 9. طراحی سایت
 10. طراحی وب سایت
 11. طراحی سایت شرکتی
 12. طراحی سایت فروشگاهی
 13. طراحی سایت تهران
 14. طراحی سایت
 15. طراحی وب سایت
 16. طراحی سایت شرکتی
 17. طراحی سایت فروشگاهی
 18. طراحی سایت تهران
 19. طراحی سایت
 20. طراحی وب سایت
 21. طراحی سایت شرکتی
 22. طراحی سایت فروشگاهی
 23. طراحی سایت تهران
 24. طراحی سایت
 25. طراحی وب سایت
 26. طراحی سایت شرکتی
 27. طراحی سایت فروشگاهی
 28. طراحی سایت تهران
 29. طراحی سایت
 30. طراحی وب سایت
 31. طراحی سایت شرکتی
 32. طراحی سایت فروشگاهی
 33. طراحی سایت تهران
 34. طراحی سایت
 35. طراحی وب سایت
 36. طراحی سایت شرکتی
 37. طراحی سایت فروشگاهی
 38. طراحی سایت تهران
 39. طراحی سایت
 40. طراحی وب سایت
 41. طراحی سایت شرکتی
 42. طراحی سایت فروشگاهی
 43. طراحی سایت تهران
 44. طراحی سایت
 45. طراحی وب سایت
 46. طراحی سایت شرکتی
 47. طراحی سایت فروشگاهی
 48. طراحی سایت تهران
 49. طراحی سایت
 50. طراحی وب سایت

طراحی سایت شرکتی:: بازدید از این مطلب : 91
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dr

طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از مهمترین ابزارها و مظاهر تجارت الکترونیک یا تجارت در فضای مجازی تحت وب محسوب می گردد. به وضوح مشخص است که طراحی سایت فروشگاهی نیازمند یکسری بسترهای خاص است که برای مثال در طراحی سایت شرکتی نیاز به آنها نخواهیم داشت. این تفاوت های ریز است که باعث می شود یک وبسایت فروشگاهی نسبت به رقبای خود موفق تر عمل کند.

بگذارید کمی با جزییات در حیطه رقابت در دنیای تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی با هم صحبت کنیم. اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی تغییر فضای کسب و کار خود و ارتقا خدمات رسانی به مشتریان و دست یابی به بازار رقبایتان هست باید یک طراحی منحصر به فرد و کاملا اختصاصی را برای شرکت خود در دستور کار قرار دهید. شاید این سوال برای شما پیش آید که تفاوت طراحی یک سایت فروشگاهی به صورت کاملا اختصاصی چه تمایز خاصی با فروشگاه سازهای آماده در بازار دارد؟ فرم ثابت و تکرار شونده فروشگاه سازها و همچنین عدم امنیت بالا برای کسب و کارهای پر ترافیک و از سوی دیگر وابسته شدن بیزینس شما به یک شرکت دیگر از جمله معایبی است که برنامه ریزی برای طراحی سایت فروشگاهی منحصر به فرد را برای شما توجیه می کند. موضوع دوم بحث خلاقیت ها و ایجاد تمایز نسبت به رقبایتان است، شما برای آنکه بتوانید با ورود به این بازار عظیم حرفی برای گفتن داشته باشید باید برای خدمات خود یک خلاقیت جدید و یک تمایز قائل شوید در غیر این صورت شکست شما حتمی خواهد بود.

طراحی سایت فروشگاهی

خرید و فروش اینترنتی و یا  ارایه خدمات اینترنتی دارای مزایای متعددی هم برای خریداران و نیز فروشندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات دارد.

فواید طراحی سایت فروشگاهی برای فروشندگان عبارتند از:

 1. صرفه جویی و یا حذف هزینه هایی مانند اجاره مغازه، منشی ، تلفن، آب ، گاز و برق و …
 2. فروشگاه اینترنتی کسب و کار شما را بهتر و پُر رنگ تر نشان می دهد. زیرا با راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای حرفه و پیشه خود، کاربران زیادی را که در عرصه اینترنت فعال هستند بسوی خود جذب نموده و آنها با دیدین وب سایت شما خواهند فهمید کسب و کار شما حرفه ای و جدی است.
 3. فروشندگان در وب سایت فروشگاهی با درج مشخصات و ویژگی هر کدام از کالاها و همچنین قیمت آنها دیگر از دادن توضیحات شفاهی که در روش سنتی خرید و فروش صورت می گیرد و همچنین از سر و کله زدن با مشتری رهایی می یابند.
 4. یک فروشگاه سنتی به منطقه بسیار محدودی خدمات می دهد اما خرید و ارسال سفارش از یک فروشگاه آنلاین به دورترین نقاط کشور و (در صورت فروش با کارت های اعتباری بین المللی) به تمام نقاط دنیا امکانپذیر است. توسعه فروش محصولات و خدمات فراتر از شهر و کشور بواسطه طراحی سایت فروشگاهی تامین می گردد.
 5. طراحی سایت فروشگاهی آنلاین در راستای حذف واسطه ها و دلالان و ارتباط مستقیم تولیدکننده با خریدار و مصرف کننده بسیار کارآمد است.
 6. فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان بوده و محدودیت ساعت کاری را ندارد.

طراحی سایت فروشگاهیاز آنچه ذکر گردید مبرهن است که هر یک از روش های خرید و فروش معایب خاص خود را دارند که چه خریدار و چه فروشنده را دچار مشکلاتی می نمایند. از اینرو بشر همیشه به دنبال راه های بهتر برای تجارت بوده است.

گرایش به طراحی سایت فروشگاهی

گرایش مشتریان آنلاین نسبت به خریدهای تحت وب و تبدیل شدن پول سنتی به پول دیجیتال منجر به انقلاب بزرگی در عرصه تجارت جهانی شده است.  تجارت بین الملل در دهکده جهانی که هر روز نیز بر حچم این مبادلات افزوده می شود مهمترین دلیلی است که افراد بیشتری را به سمت ورود به چنین بازاری ترقیب می کند. شرکت های بزرگی مانند آمازون و یا ایبی از بزرگترین بازیگران این صنعت در دنیا به حساب می آیند و البته رقبای دیگری نیز در بازارهای شرق آسیا در حال شکل گیری هستند. در کشور ما نیز بزرگترین و معروفترین این وبسایت ها دیجیکالا هست که امروز رقبای سرسختی برای این برند نیز در بازار ایران در حال شکل گیری است.

بسیاری از افراد بدلیل شرایط زندگی، کمبود وقت، ترافیک، آلودگی هوا و … رو به خریدهای اینترنتی آورده اند و البته هر روز بر کیفیت ارائه این خدمات افزوده می شود و در نتیجه ما باید در دهه های آینده شاهد ارائه حداکثری خدمات شهری بر بستر اینترنت باشیم.

بر اساس آمار جهانی در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۲۰ درصد تجارت در کل کشورهای جهان به صورت آنلاین انجام شده است و انتظار می رود که این رقم در ده سال آینده به بیش از ۴۵ درصد برسد. ایران نیز در ده سال گذشته قدمهایی برای گسترش نفوذ اینترنت و گوشی های هوشمند در میان مردم برداشته است و در نتیجه می توان انتظار داشت که در سالهای آینده استقبال مردم از خرید های اینترنتی خصوصا در بخش بازار خرده فروشی افزایش چشم گیری داشته باشد.

تفاوت طراحی سایت فروشگاهی با سایر سایت ها

ظاهر سایت فروشگاهی از جهاتی بی شباهت به یک مغازه لوکس نیست. به این صورت که صفحه اصلی سایت فروشگاهی به مانند ویترین مغازه ها شامل گلچینی از بهترین محصولات و اجناس است و با دیدن آن دیدی کلی از تمام محصولاتی که می توان در سایت یافت می دهد. از تفاوت های دیگر سایت های فروشگاهی با سایر سایت ها نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی است. نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی باید به گونه ای باشد که به آسانی بتوان تغییرات را در آنها اعمال کرد زیرا ممکن است یک سایت فروشگاهی هر روز و یا حتی در روز چند بار مجبور به اعمال تغییراتی در قیمت ها و موجودی و نوع کالا و غیره شود. برای اینکه این بروز کردن لحظه ای برای صاحبان سایت های فروشگاهی وقت گیر نبوده و بدل به یک دغدغه نشود، باید در طراحی سایت فروشگاهی راهکارهای مناسب اندیشیده شود.

معرفی و امکان مقایسه محصولات

از دیگر جذابیت هایی که سایت فروشگاهی می تواند داشته باشد امکانات مختلفی است که بر حسب نیاز صاحب سایت در آن گنجانده می شود. این امکانات نظیر امکان مقایسه کالاها و خدمات، نقد و بررسی، فروش های ویژه روزانه و تخفیف هایی جهت مناسبت ها و گارانتی و دریافت نظرات خریداران در مورد کالاها می تواند برای بازدید کنندگان بسیار جذاب باشد.

سایت های فروشگاهی برتری های دیگری نیز نسبت به سایت های معمولی دارند. یکی از مهم ترین برتری ها امکان آمارگیری جامع و تفکیک شده از بخش های مختلف سایت و انجام کلیه محاسبات نظیر درآمد و فروش و کنترل موجودی انبارها در بازده های زمانی مختلف و همچنین تحلیل کالاهای مورد علاقه ی خریداران یا ثبت سفارشات است که اطلاعات جامعی که قابلیت پیاده سازی بر روی جداول و نمودارها نیز دارند را جهت بهبود کسب و کار در اختیار مدیران سایت ها قرار می دهد.

در طراحی سایت فروشگاهی باید نکاتی را مد نظر قرار داد که باعث بهتر شدن این سایت ها می شوند. از جمله مهمترین این موارد می توان به طراحی سایت ریسپانسیو اشاره کرد. همچنین اگر فروشگاه آنلاین شما یک فروشگاه بزرگ است شما نیاز به طراحی سایت با یک هسته اختصاصی هستید. ما در شرکت پیام آوا یک فروشگاه اینترنتی فوق حرفه ای با لاراول را به شما ارائه می کنیم.

فواید طراحی وب سایت فروشگاهی برای خریداران

 • امکان بررسی و مقایسه محصولات و قیمت های آنها : هنگام خرید اینترنتی به راحتی و با صرف زمانی اندک، می توان با کمی جستجو، وضعیت و ویژگی ها و کیفیت محصولات و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نمود.
 • از آنجا که خرید اینترنتی می تواند از هر محلی مانند خانه، محل کار یا هر نقطه دیگری صورت گیرد، دیگر نیازی به جابه جایی فیزیکی و صرف انرژی و زمان زیاد نیست.
 • در اکثر فروشگاه های اینترنتی این امکان فراهم شده که افراد بدون تشریفات زیاد، محصولی را بخرند یا در صورت عدم رضایت آن را بازگردانند از اینرو راحتی مبادله فراهم شده است.
 • کاهش هزینه های جانبی مثل رفت و آمد و حذف خریدهای حاشیه ای و غیرضروری که در هنگام گشت و گذار در فروشگاه های سنتی، بصورت ناگهانی رخ می دهند.
 • در نهایت، مهمترین مزیت خرید اینترنتی را می توان راحتی و سهولت آن برشمرد.

طراحی سایت فروشگاهی

امکانات و بخش های مختلف طراحی سایت فروشگاهی

افزون بر سرویس ها امکاناتی که اکثرا در طراحی اغلب وب سایت های معمولی همچون معرفی، درباره ما، تماس با ما و .. وجود دارد امکانات کاربردی ویژه ای نیز در طراحی فروشگاه اینترنتی پیاده سازی و اجرا می گردد که بطور اجمال عبارتند از:

 • امکان تعریف کالاها بصورت ساده یا متغییر به
 • ایجاد دسته بندی و زیر دسته و همچنین برچسب گذاری محصولات
 • امکان بارگذاری تصویر شاخص کالا
 • تعریف گزینه های متغییر محصولات و گزینه های انتخابی گوناگون برای هر کالا که بر قیمت آن نیز تاثیرگذار خواهند بود، مانند اندازه و ابعاد، رنگ و …
 • قیمت گذاری محصولات که بر اساس واحد پولی
 • اعمال تخفیف بر روی هر محصول
 • نمایش پُرفروش ترین محصولات
 • امکان درج و تعیین محصولات ویژه، پیشنهادات ویژه، محصولات
 • مقایسه محصولاتدر یک جدول یا صفحه ای
 • نمایش محصولات مرتبط با کالای انتخابی از همان برند
 • محصولات تکمیلی و جانبی در جریان روند خرید
 • امکان نمایش و مشاهده موجودی از هر کالا در فروشگاه

طراحی سایت فروشگاهی

 • عضویت آسان کاربران در سایت
 •  سبد خرید فروشگاه
 • پرداخت آنلاین و ایمن
 • انتخاب روش های پرداخت گوناگون شامل کارت به کارت، پرداخت آنلاین
 • انتخاب روش های گوناگون ارسال شامل، پست، تحویل در محل و از طریق پیک و …
 • مشاهده و پیگیری خریدهای انجام شده در سایت برای مشتریان وجود دارد.
 • استفاده از کوپن های تخفیف
 • افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها
 • ارسال دیدگاه وامتیازدهی به هر محصول
 • پشتیبانی آنلاین مشتریان
 • جستجو پیشرفته
 • ارسال اخبار و رویدادهای جدید فروشگاه

طراحی سایت فروشگاهی می تواند برای سایت های خدماتی مانند سایت صرافی، سایت فیلم و سریال و هر نوع وسیله و خدماتی که قابل فروش باشد ایجاد شود.

امکانات پنل مدیریت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 • امکان مدیریت و تعریف مشخصات و آیتم های مختلف کالاها
 • قابلیت مدیریت روش های ارسال کالا و حمل و نقل
 • امکان تعیین مالیات برای محصولات شامل مقدار ثابت یا ارزش افزوده
 • گزارش گیری بر اساس متد و روش های متنوع: گزارش گیری نوع محصول، بازه زمانی، فروش، تخفیف ها و..
 • مدیریت موجودی کالاها و غیرفعال کردن خرید برای کالاهای تمام شده
 • اخطار و ارسال ایمیل به مدیر سایت در صورت پایان یافتن موجودی هر محصول
 • نمایش گزارش های خرید بصورت نمودار و جداول گرافیکی
 • مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت با امکان تغییر در وضعیت سفارش ها
 • قابلیت ثبت یادداشت برای مشتری
 • قابلیت مدیریت و تعریف کوپن های تخفیف مانند میزان تخفیف، درصد تخفیف و …
 • ارسال رایگان در شرایطی مانند حداقل میزان خرید مشتری، بازه های زمانی مشخص و اعیاد و مناسبت ها، دسته بندی خاصی از محصولات و یا کدهای عمومی همراه با ایجاد محدودیت تاریخ، استفاده، کاربران، تعداد
 • مدیریت سیستم درگاه های پرداخت الکترونیک بانکی و یا پنل پستی
 • مشاهده آخرین سفارشات ثبت شده در بخش مدیریت با امکان تغییر در وضعیت سفارش ها

بگذارید کمی دقیق تر به موضوع پنل های مدیریتی نگاه کنیم، شما بعد از آنکه سایت خود را با توجه به نیازهای شرکت خود طراحی کردید نیاز به این دارید که محتواهای مورد نیاز مشتریان را هر روز در وبسایت خود قرار دهید. کنترل پنل مدیریت شما باید قابلیت این را داشته باشد که در بهینه سازی سایت شما بهترین ابزار را در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی های سایت فروشگاه آنلاین

دسترسی آسان و سریع به محصول در طراحی وب سایت فروشگاهی

تصور کنید وارد یک فروشگاه کفش شده اید و تمام کفش های این فروشگاه در طبقات بالای سه متر قرار گرفته است که شما هیچ دسترسی به آنها ندارید و نمی توانید طرح و رنگ و جنس آن را ببینید. این موضوع قطعا باعث می شود که شما سریعا آن فروشگاه را ترک کنید. یک وبسایت فروشگاهی نیز باید به موضوع دسترسی پذیری توجه ویژه داشته باشد. کاربر نهایی برای آنکه ترغیب شود از سایت شما خرید انجام دهد باید به راحتی بتواند درون سایت شما جست و جوی خود را انجام دهد.

بنابراین سیستم جست و جوی محصول باید به شکلی در سایت شما طراحی شود که هر گونه محصولی را در کمترین زمان برای مشتریان لیست کند.

ثبت نام کاربر جهت خرید از وب سایت فروشگاهی

یکی از بخش های مهم در طراحی وبسایت فروشگاهی بخش ثبت نام کاربران و مشتریان درون سایت شماست. نکته مهم در این بخش این است که یک فرم طولانی با داده های بسیار زیاد در مقابل کابر قرار نگیرد چرا که در چنین مواردی ممکن است مشتری از ادامه مسیر منصرف شود و سایت شما را ترک کند. معمولا دریافت شماره تلفن همراه یا ایمیل برای ارتباطات بعدی کفایت می کند. بنابراین بهتر است اطلاعات را به صورت مرحله به مرحله دریافت کنید.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

جلب اعتماد مشتریان

اعتماد سازی در یک سایت فروشگاهی شاید مهمترین چیز باشد. پرداخت آنلاین معمولا مقاومت هایی را در هر فرهنگی ایجاد می کند و شما باید این مقاومت را با ایجاد یک فرایند اعتماد سازی از بین ببرید. استفاده از روانشناسی رنگ ها، ایجاد پیام های دوستانه و اعتماد برانگیز، افزایش حس امنیت در پرداخت آنلاین از جمله مواردی است که باید در طراحی سایت فروشگاهی مورد توجه قرار گیرد. معمولا ابتدای مسیر و شروع به کار یک فروشگاه اینترنتی با سختی هایی روبرو است اما به مرور زمان شما می توانید با جلب رضایت مشتریهایتان به راحتی محصولات جدیدتان را به فروش برسانید.

امکان مقایسه محصولات

موضوع بسیار مهم بعدی در طراحی سایت فروشگاهی ایجاد امکان براب مقایسه محصولات و مقایسه قیمت آنهاست. هرچه تنوع محصولات و جنس یک محصول بیشتر باشد مشتری بیشتر ترغیب می شود که به سایت شما سر بزند. از سوی دیگر بررسی تنوع رنگی، تنوع برند به همراه بررسی تنوع قیمت از قابلیت هایی است که طراحان سایت در طراحی سایت فروشگاهی باید به آن توجه کنند.

فعال کردن دیدگاه ها

به عنوان تجربه ده ساله در طراحی سایت به شما توصیه می کنیم که حتما بخش دیدگاههای مشتریان را در وبسایت فعال کنید. این موضوع مزیت های بسیاری دارد که چند مورد را برای شما ذکر می کنم.

 • بازخور های مثبت و منفی که از مشتریان دریافت می کنید باعث می شود نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید. محصولاتی که بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند را شناسایی کنید و محصولات با بازخور منفی را حذف کنید یا نواقص آن را برطرف کنید.
 • با این کار مشتریان شما به موضوع برندسازی و بازاریابی شما کمک می کنند. تعامل مشتریان از یان طریق می تواند منجر به بحث هایی شود که در نهایت اسم برند شما را بیشتر در میان آنها رواج دهد.
 • این موضوع می تواند برای سئو سایت شما هم مفید باشد. ترافیک وبسایت شما از طریق آی پی های مختلف و تعاملات مختلف و ایجاد محتوای روبه رشد و مفید به سئو سایت شما کمک خواهد کرد.

 

نماد اعتماد الکترونیکی در طراحی سایت فروشگاهی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن پس از بررسی اینکه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بصورت اصولی و با رعایت استانداردهای و امنیت لازم طراحی و پیاده سازی شده باشد نماد الکترئنیک (ای نماد) را به فروشگاه اینترنتی مزبور اعطا می نماید و این نماد در جلب اعتماد مشتریان و اطمینان خاطر آنها در خرید از فروشگاه اینترنتی را تضمین می نماید.

 

طراحی سایت فروشگاهی

 

امکانات منحصر به فرد پیام آوا برای وبسایت های فروشگاهی

تجارت الکترونیک در سالهای گذشته به شدت رشد داشته است و پیش بینی می شود که در سالهای آینده نیز رشدهای نمایی در این صنعت مشاهده شود. در این میان سایت های فروشگاهی یکی از موضوعاتی است که شرکت های مختلف برای ورود به بازار دیجیتال از آن بهره می گیرند و در نتیجه شاهد آن هستیم که در سال گذشته تعداد فروشگاه های آنلاین در ایران که مجوز گرفته اند بیش از ۳ برابر شده است. ما در شرکت پیام آوا با بهره گیری از متخصصین طراح UI&UX بهترین طراحی و کاربردی ترین فرآیند خرید و فروش آنلاین را در اختیار مشتریان می گذاریم. برخی از امکانات منحصر به فرد پیام آوا برای فروشگاه های آنلاین را در ادامه مطالعه کنید:

پروموشن ها در صفحه اول

وقتی در یک خیابان قدم میزنید و به یکباره جذب مغازه ای خاص می شوید شاید این سوال در ذهن شما نقش ببندد که چرا به یکباره به سمت آن مغازه کشیده شدید و کالایی خاص را خرید کردید!!؟ ویترین یک مغازه و نوع چیدمان کالاهای آن باعث  می شود که به صورت ناخودآگاه به سمت مغازه ای خاص کشش پیدا کنید. در مورد فروشگاه های آنلاین هم این موضوع صدق می کند و صفحه اول یک سایت فروشگاهی در اصل ویترین آن به حساب می آید. تخفیف ها، جشنواره های فروش، پیشنهادات ویژه و … از جمله مواردی است که به جذابیت ویترین شما در یک فروشگاه آنلاین کمک می کند.

پیشنهاد محصولات مرتبط و کاربردی برای مشتری

باز از مثال یک مغازه در دنیای واقعی مواردی را با هم مرور کنیم. یک فروشنده فوق حرفه ای وقتی شما وارد مغازه می شوید سعی می کند کالاهای مرتبط با نیاز شما را به صورت متوالی در مقابل چشمان شما بگذارد و از خصوصیات آن به شما توضیح دهد. در یک فروشگاه آنلاین هم چنین فرآیندی قابل اجرا هست. وقتی کاربر یک محصول خاص را در سایت جست و جو می کند شما می توانید لیستی از کالاهای پر فروش آن دسته را نیز به او پیشنهاد دهید. یا کالاهایی که تخفیف خورده اند را در مقابل او بگذارید. این امکانات در طراحی سایت فروشگاهی شرکت پیام آوا برای شما عزیزان فراهم می شود.

قابلیت جستجو و فیلتر کردن محصولات

جست و جوی راحت و سریع یک کالا در وبسایت فروشگاهی از اولویت های مهم برای موفقیت فروشگاه شما به حساب می آید. جست و جو و فیلتر کردن محصولات بر اساس رنگ، دسته بندی، ابعاد و وزن کالاها از قابلیت های طراحی سایت فروشگاهی در شرکت پیام آوا است. این قابلیت یک تصویر بسیار جذاب از خرید در ذهن مخاطبان ایجاد می کند و در نتیجه خریداران برای خریدهای بعدی نیز به سایت شما مراجعه می کنند.

جزییات محصولات

جزییات محصول شامل جنس کالا، ابعاد ، سال ساخت و شرکت تولید کننده آن از جمله موضوعاتی است که باید در خصوص کالاهای قرار داده شده در وبسایت فروشگاهی قرار داده شود. این توضویحات از یک طرف اطلاعات لازم برای خرید را در اختیار مشتریان قرار می دهد و از سوی دیگر در ارتقا رتبه سایت شما در نگاه گوگل و بهبود سئو سایت شما نیز موثر است.

روش های پرداخت متنوع

روش پرداخت مبلغ خرید یک کالا می تواند در سایت های فروشگاهی مختلف متنوع باشد. این موضوع به صنعتی که شما در آن فعالیت دارید نیز وابستگی نزدیکی دارد. خرید آنلاین محصول، تحویل درب منزل و پرداخت در هنگام تحویل کالا، پرداخت به صورت کارت به کارت و … از جمله مواردی است که فروشگاه های مختلف بسته به نیاز خود از این روش های در سایت خود استفاده می کنند.

ایجاد فضایی برای مشاهده نظرات کاربران

یکی از مواردی که افزایش اعتبار یک سایت فروشگاهی را در پی دارد، بها دادن به قسمت نظرات کاربران درباره محصول است. گفتگو بین کاربران باعث میشود که صفحه مربوطه همواره بروز نگاه داشته شود و جایگاه خود را در گوگل حفظ کند. فعال بودن بخش دیدگاه ها تاثیر به سزایی در بازدید کاربران از سایت فروشگاهی شما دارد.

سبد خرید داینامیک

سبد خرید تعبیه شده در وبسایت های فروشگاهی پر کاربردترین موضوع در وبسایت های جدید است. کاربر با استفاده از این قابلیت می تواند یک خرید جامع و کامل از وبسایت شما انجام دهد و بعد به پرداخت آن مبادرت ورزد. همچنین مشاهده فاکتور نهایی، تخفیف های اعمال شده و … از مواردی است که در سبد خرید فروشگاهی شما اعمال می شود.

ایجاد بسترهای متنوع در نحوه ارسال

هرچه راه های بیشتری برای ارسال کالا به کاربر پیشنهاد کنید، احتمال فروش نیز افزایش خواهد یافت. وبسیما نیز در طراحی سایت فروشگاهی روش های متنوع دریافت کالا را با احتساب هزینه های ارسال مربوطه پیاده سازی میکند. همچنین می توانید روش های ارسال رایگان و زمانبندی ارسال را هم در این سیستم فعال نمایید.

پیام آوا سازنده فروشگاه های اینترنتی حرفه ای

از آنجایی که میزان استقبال از خریدهای اینترنتی در دنیا رو به گسترش است و این جریان در کشور ما نیز تسری پیدا کرده است، به همین جهت پیام آوا با استفاده از آخرین متدهای طراحی وب سایت فروشگاهی و نیز در نظرگیری امکانات و سرویس های لازم برای ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای جهت خرید و فروش راحت و ایمن با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود با طراحی سایت حرفه ای برای شما موجبات شکل گیری وجه جدیدی از کسب و کار شما و نیز همگام سازی کسب و کار شما در دنیای تحت وب را فراهم می نماید.

پنل مدیریت فارسی، قابلیت مدیریت کالاها و به همراه اطلاعلات و تصاویر و قیمت و نمایش آنها به شیوه های مختلف، مقایسه محصولات، پشتیبانی آنلاین مشتریان، جستجوگر پیشرفته داخلی، تعریف روش های پرداخت مختلف، برقراری امنیت سایت، مدیریت مشتریان و … از جمله فاکتورهایی هستند که پیام آوا در طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای لحاظ می کند.

مهمتر از همه توجه به مقوله سئو در طراحی سایت فروشگاهی می باشد. از آنجایی که یک سایت فروشگاهی تازه تاسیس هنوز شهرت ندارد لذا کاربران با نام اختصاصی فروشگاه آن را مورد جستجو قرار نمی دهند. لذا تمهیدات سئو توسط پیام آوا به گونه ای پیاده سازی می گردد که کاربر با جستجوی نام کالا در موتورهای جستجوگر به سایت فروشگاهی شما وارد گردد.

بگذارید صادقانه در خصوص طراحی سایت صحبت کنیمف طراحی سایت و کد نویسی برای وبسایت به مانند تمام مشاغل دنیای مدرن نیاز به تخصص زیادی دارد و در نتیجه ملزومات یک طراحی سایت حرفه ای را باید از قبل بدانید. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.:: بازدید از این مطلب : 81
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 تير 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dr

طراحی سایت شرکتی یکی از ترفند های ارتباط با مشتریان است و به طور خلاصه برای معرفی، ارائه رزومه، نمایش و معرفی و فروش محصولات و خدمات، سفارش گیری ، برند ساز ی و … کاربرد دارد. شرکت های متعددی در زمینه های فنی مهندسی، بازرگانی، تجاری، تولیدی و خدماتی فعال می باشند، هرکدام از اینها با طراحی سایت شرکتی می توانند جایگاه خود را در فضای مجازی و وب بدست آورند و در حیطه فعالیت فیزیکی خود نیز از طریق داشتن یک وب سایت حرفه ای شرکتی موفقیت های چشمگیری کسب کنند.

شرکت پیام آوا با بیش از ده سال سابقه در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل خدمات طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی را به شرکت ها و کسب و کارهای فعال در سرتاسر ایران ارائه می کند. طراحی سایت حرفه ای در تراز جهانی را با ما تجربه کنید.

در صورتی که طراحی سایت شرکتی با توجه به موازین و اصول سئو و گوگل طراحی گردد، شرکت یا موسسه می تواند در مدت زمان کوتاهی به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود دست یابد. طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت  است که باید بسته به نوع پیشه و تجارت شرکت و با توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و واژگان هدف آن شرکت و موسسه طراحی گردد.

 

طراحی سایت شرکتی

از آنجا که صرف داشتن یک وب سایت ساده در اینترنت تاثیر بسزایی بر شرایط کسب و کار نمی گذارد، برای مشاهده تاثیرات مطلوب، نیاز به طراحی اصولی و مشورت با طراحان و برنامه نویسان حرفه ای طراحی سایت وجود دارد.در گذشته اغلب مدیران کمپانی ها بر این اعتقاد بودند که صرف طراحی سایت شرکتی ساده برای آنها مکفی بوده و از طریق این سایت ساده خواهند توانست در بازار اینترنتی حضور داشته باشند، اما در حال حاضر مدیران آگاه می دانند که داشتن وب سایت به تنهایی کافی نیست و یک سایت معمولی و ساده هیچ کمکی به توسعه کسب و کار آنها و شهرت برند شرکت نمی کند. از این رو در دنیای پر رقابت امروز به شما این اطمینان را می دهیم که طراحی سایت شرکتی اولین و مهمترین ابزار شما برای ورود به تجارت الکترونیک خواهد بود.

کارایی طراحی سایت شرکتی

به طور کلی و با توجه به توانمندی های جدی در کدنویسی و طراحی سایت، طراحی سایت های شرکتی با کارآیی های متنوع و مختلفی اجرا می شوند که به طور خلاصه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

طراحی سایت شرکتی جهت برندینگ و برندسازی، طراحی وب سایت شرکتی با کاربرد نمایش کاتالوگ آنلاین، طراحی و پیاده سازی سایت شرکتی با کارایی فروش و عرضه محصولات، طراحی سایت با کاربرد خدمت رسانی به مشتریان و ارایه سرویس های شبانه روزی، طراحی سایت شرکتی با نگرش ایجاد وفاداری در مشتریان و ایجاد امکاناتی مانند سیستم های خدمات پس از فروش و پشتیبانی از کالاهای به فروش رسیده، باشگاه مشتریان و فروش آنلاین و …

در کل شرکت هایی در بازار مجازی خواهند درخشید که با استراتژی هوشمندانه و درست بتوانند ابزارهای مناسبی برای خود ایجاد کنند و بهترین استفاده را از ابزارهایی که دارند ببرند.

شرکت طراحی سایت پیام آوا به عنوان یکی از شرکت های حرفه ای و با تجربه در حیطه طراحی سایت های شرکتی و بازارسازی و بازاریابی اینترنتی با ارایه راهکارهای خلاقانه و مناسب در این زمینه به مشتریان خود کمک می کند تا بتوانند در بازار هدفی که دارند بهترین نتیجه را از اینترنت کسب کنند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی

اهداف طراحی سایت شرکتی

یافتن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای و استاندارد است، از اصلی ترین مواردی است که می توان از طریق طراحی سایت شرکتی به آن نائل شد.

در عصر حاضر با دسترسی راحت به اینترنت اغلب افراد جهت یافتن کالا و خدمات مورد نیاز خود از طریق اینترنت اقدام به جستجو و کسب اطلاعات لازم می نمایند. پُر واضح است که اگر شرکت شما وب سایت مناسبی داشته باشد و از طریق آن به معرفی خدمات و محصولات خود اقدام نماید بسیاری از مشتریان بالقوه از طریق آن وب سایت با شما آشنایی یافته و به راحتی با شما تماس خواهند گرفت.

برتری نسبت به رقبا با طراحی سایت حرفه ای

امروزه شرکت های زیادی دارای وب سایت بوده و فعالیت های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. برای مثال برخی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند و این موضوع به ارتقا کیفیت خدماتشان در ذهن مشتری کمک بسزایی خواهد کرد. علاوه بر آن ، چون مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند مشتریان به مرور زمان اول آنها را برای دریافت خدمات انتخاب می کنند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت.همین موضوعات به مرور زمان برتری نسبت به رقبا را برای آنها به ارمغان می آورد.

طراحی سایت شرکتی

امکانات طراحی سایت شرکتی

با توجه به نوع فعالیت شرکت و همچنین بازارهای هدف، سرویس ها و امکانات مختلفی را در طراحی سایت شرکتی می توان پیاده سازی و اجرا کرد، به اجمال برخی از امکانات عبارتند از:

 • طراحی سیستم مدیریت کالاها، محتوا و مطالب سایت
 • سیستم دارای قابلیت های نمایش تمامی تصاویر، فیلم ها
 • پیاده سازی سیستم مدیریت فهرست ها
 • امکان دریافت نظرات کاربران بر روی محصولات و خدمات یا مطالب و صفحات سایت؛ مدیریت نظرات و پاسخ دهی از طریق پنل مدیریت سایت
 • ایجاد صفحه تماس با ما جهت نمایش اطلاعات تماس شامل تلفن ها، فکس، آدرس؛ امکان پیاده سازی نقشه گوگل

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

در طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که رعایت آن ها نحوه ی کارکرد سایت را بهتر کرده و باعث می شوند موتور های جستجو راحت تر سایت  شما را شناسایی کنند و از سوی دیگر نیز بازدید کنندگان هم از مطالب سایت شما رضایت داشته باشند.

۱ استفاده از استاندارد های طراحی سایت

سرعت لود صفحات ، محل قرار گیری منو های سایت ، نحوه ی تقسیم بندی ، بخش بندی سایت و.. در استاندارد های طراحی سایت تعیین می شوند. علاوه بر اینکه سرعت لود صفحات برای موتور های جستجو مهم بوده و یکی از معیار های رتبه بندی سایت در نتایج جستجو است ، برای کاربران و بازدید کنندگان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردارد است (مخصوصا زمانی که میزان سرعت اینترنت کاربران پایین باشد). با بکارگیری استاندارد های طراحی سایت ، این مشکل به راحتی حل شده و نحوه ی چینش مطالب ، تصاویر ، منو ها و زیر منو ها بر اساس اصول و قواعد ریاضی و مهندسی بر روی سایت پیاده سازی می شود.

تصاویر در طراحی سایت نیز اهمیت ویژه ای داشته و نقش اصلی جذابیت سایت را بر عهده دارد که باید طبق اصول و استادارد های طراحی سایت انجام پذیرد تا علاوه بر زیبایی ظاهر ، سرعت لود صفحات را پایین نیاورد.

۲ طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه

یکی از موثر ترین و راحت ترین و در عین حال ارزانترین راه های حضور در بازار های جهانی ، طراحی سایت چند زبانه و دو زبانه می باشد. از این طریق می توانید در کشور های هدف خود نیز کسب و کار و تجارت خود را رونق داده و آن را جهانی ساز کنید.

 

طراحی سایت شرکتی

 

۳ طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

امروزه با گسترش گوشی های هوشمند و تبلت های به صورت پیش فرض وبسایت شما باید واکنشگرا یا ریسپانسیو طراحی شود. شرکت پیام آوا تمام وبسایت های شرکتی و فروشگاهی خود را ریسپانسیو طراحی می کند تا مشتریان با مشکل عدم نمایش در دیوایس های مختلف روبرو نشوند. به عبارتی دقیق تر مهم نیست که ابعاد نمایش گر گوشی شما چقدر باشد، سایتی که توسط شرکت پیام آوا طراحی می شود نسبت به تمام ابعاد هوشمندانه عمل می کند و خود را بر اساس ابعاد نمایشگر شما تطبیق می دهد تا نمایش کامل و درستی از محتوای وبسایت به کاربران نمایش داده شود.

۴ طراحی سایت شرکتی بر اساس اصول سئو

یکی از نکات مهمی که در طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه ویژهای شود ، طراحی سایت بر اساس اصول سئو می باشد. اگر طراحی وب سایت شرکتی از همان ابتدا بر اساس اصول سئو و بهینه سازی سایت باشد، موتور های جستجو سایت ما را راحت تر جستجو و شناسایی کرده و در ادامه ، کار سئو سایت و بهینه سازی سایت راحت تر و سریع تر بوده و هزینه ی کمتری نیز خواهد داشت. شرکت طراحی سایت و سئو سایت پیام آوا با زیر نظر گرفتن الگوریتم های موتور های جستجو ، آخرین تغییرات آن ها را شناسایی کرده و سایت های خود را نیز بر همین اساس طراحی و پیاده سازی می کند.

بعد از طراحی سایت نوبت به سئو سایت شرکتی می رسد. حضور در صفحه ی اول و نتایج ابتدایی موتور های جستجو مساوی است با حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان و بازدید کنندگان جدید. در این حالت موتور های جستجو کار تبلیغ و بازاریابی سایت شما را برعهده گرفته و به عنوان منبع معتبر برای جستجوی افراد سایت شما را پیشنهاد می دهند.

سئو سایت در کنار وهمراه سایر روش های بازاریابی اینترنتی مانند: بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ ، ارسال ایمیل تبلیغاتی) ، بازاریابی محتوا ، بازایابی شبکه های اجتماعی ، تبلیغات کلیکی می تواند تاثیر زیادی روی سایت و روند کسب و کار شما داشته باشد.

شاید به نظر برسد که طراحی سایت شرکتی اغلب برای شرکت ها و سازمان های بزرگ مناسب تر باشد. ولی واقعیت خلاف این امر بوده و حتی شرکت هایی وجود دارند که شاید در دنیای واقعی حتی نامی از آن ها نشنیده باشید اما در دنیای اینترنت به لطف داشتن یک سایت خوب ، یک کسب و کار حرفه ای راه انداخته و بسیار موفق نیز هستند. همانطور که در بالا هم به این امر اشاره شد: طراحی سایت به عنوان شناسنامه و هویت شرکت شما در فضای اینترنت بوده و میزان پیشرفت در این بستر گسترده نامحدود و بی پایان می باشد.

طراحی پورتال سازمانی

ممکن است بر خلاف ارگان های خصوصی شما بخواهید برای یک سازمان دولتی یا یک مرکز درمانی ،  پورتال سازمانی بر بستر وب ایجاد کنید. ما در شرکت پیام آوا بر اساس نیاز های سازمانی شما فرآیندهای خدمات رسانی موجود در سازمان های دولتی را بر بستر وبسایتی حرفه ای ایجاد می کنیم.

شرکت پیام آوا با سابقه ای ده ساله در زمینه طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی، طراحی حرفه ای پورتال سازمانی شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. . ما مفتخر به سرویس‌دهی مناسب به مشتریانی هستیم که در سراسر ایران پراکنده‌اند و امیدواریم بتوانیم نقشی اندک در رونق‌دهی کسب و کار و کمکی ولو جزئی به جریان آزاد اطلاعات در  این دیار داشته باشیم.

طراحی اختصاصی صفحات سایت

موضوع مهمی که در سفارش طراحی سایت، چه طراحی سایت شرکتی و یا طراحی سایت فروشگاهی باید به آن توجه کنید، اختصاصی طراحی شدن وبسایت شماست. ما در شرکت طراحی سایت پیام آوا به هیچ عنوان از قالب های آماده در طراحی سایت استفاده نمی کنیم بلکه با بررسی فرآیند های خاص کسب و کار مشتریان به طراحی اختصاصی برای آنها اقدام می کنیم. بنابراین اگر می خواهید در رقابت با دیگر وبسایت های حوزه کسب و کار خود عقب نمانید پیشنهاد می کنیم که از قالب های آماده استفاده نکنید. طراحی گرافیک زیبا و منحصر به فرد، کد نویسی اختصاصی با امنیت بالا با تجربه کاربری بسیار سهل و آسان از جمله موضوعاتی است که در طراحی سایت مورد توجه مهندسین پیام آوا قرار می گیرد.

طراحی سایت شرکتی

مزایای طراحی سایت شرکتی توسط پیام آوا

طراحی سایت شرکتی توسط تیم مجرب و متخصص پیام آوا مشخصا از ظاهر و گرافیک جذاب و شیکی برخوردار است تا در درجه اول مشتریان مدنظر شرکت را راضی نگه داشته و بتواند از نظر روانی و بصری تاثیری مثبت بر مشتریان شما داشته باشد. از طراحان سایت داشتن یک گرافیک منحصربفرد و اختصاصی و در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن می تواند در اعتماد سازی مشتریان به آن شرکت تاثیر زیادی داشته باشد.

ارتقا رتبه سایت در گوگل مختص کلمات کلیدی خاص که معرف فعالیت شرکت شما می باشد نیز از دیگر برتری های سایت شرکتی پیام آوا محسوب می گردد. شما با ارتقا جایگاه و رتبه سایت خود می توانید کالاها و خدمات خود را به مشتریانی که در حال جستجوی تولیدکننده یا عرضه کننده مناسبی هستند معرفی نمایید.

از آنجایی که تمرکز اصلی یک سایت شرکتی، توجه به حضور در صفحه اول گوگل و برند سازی نام شرکت است لذا پیام آوا طراحی وب سایت کمپانی ها و شرکت ها را جهت حضور در صفحه اول و لینک های بالای گوگل، با پیاده سازی سایت و بهینه سازی آن برای گوگل امکان پذیر می سازد. استفاده از طراحی های ساده و سایت های کپی برداری شده بطور حتم نمی تواند در این راه به شرکت کمک کند. لذا هزینه کردن منطقی و درست روی طراحی سایت حرفه ای گام نخست برای توسعه و تحول شرکت از مجرای بازاریابی اینترنتی است.

همچنین همانطور که گفتیم این روزها بحث بر سر مفهوم بهینه سازی سایت به شدت افزایش یافته است و ما به شما این تضمین را می دهیم که پیام آوا به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد ، به همین دلیل بسیار مهم است که پیام آوا در طراحی سایت شرکتی به این اصل مهم توجه ویژه دارد. پیام آوا همچنین می تواند با هزینه های اندک بعد از طراحی سایت شرکتی برای کمپانی شما، تبلیغات گوگل را برای سایتتان انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری در رتبه های برتر گوگل دیده شوید.

 :: بازدید از این مطلب : 81
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 تير 1399 | نظرات ()